• test

O nas

O KCMB Teresa i Lecz Markowicz

Zapraszamy serdecznie do naszego składu budowlanego wszystkich zainteresowanych z województwa świętokrzyskiego. Nasza siedziba główna znajduje się w miejscowości Nowiny.

Sprzedaż materiałów budowlanych i chemii budowlanej to nasza specjalność. Posiadamy duże doświadczenie oraz rozległą wiedzę z zakresu budownictwa. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych i materiałów dekarskich niezbędnych do budowy lub wykończenia domu.

Hurtownia materiałów budowlanych KCMB oferuje wysokiej jakości materiały: ścienne, do dociepleń, dekarskie, wykończeniowe oraz wiele innych komponentów budowlanych.

W naszym składzie materiałów budowlanych znajdą Państwo produkty pochodzące od renomowanych producentów. Oferujemy duży wybór artykułów, które mają szerokie zastosowanie przy budowie domu, remontowaniu mieszkania i ogólnych pracach budowlanych.

Gwarantujemy fachową i miłą obsługę, a także wysoką jakość oferowanych komponentów. Jesteśmy pewni, że w naszej hurtowni każdy znajdzie wszystkie niezbędne materiały budowlane i wykończeniowe, jakich szuka.

 

 

 

1